Fancoil Temizliği

Ankara’da NANO GÜMÜŞ ile fancoil temizliği hizmeti alabileceğiniz tek firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

“6 ayda bir düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmayan Fancoiller  nefes darlığı, astım, bronşit gibi solunun hastalıklarının yanı sıra çeşitli bakteri ve mikroplar için yuva oluşturmaktadır.”

Fancoil temizliği sadece Filtre temizliği yapılması demek değildir…

İçi tamamen pislikle dolu Fancoil !!!

Bakımsız fancoil
Bakım Yapıldığı Söylenen Fancoil

BİZİ FARKLI YAPAN UYGULAMALARIMIZ

NANO GÜMÜŞ UYGULANDIĞI ALANDA UZUN SÜRELİ KORUMA SAĞLAR

1- Kaliteli 1.sınıf kimyasal temizleyici kullanırız.

1.sınıf klima temizliği,

Kullanılan kimyasallar Fancoil temizliği içindir, Kimyasalımız Fancoillere asla zarar vermez. Kimyasal temizleyicimizin zehirli gaz yayma özelliği yoktur kokusuzdur ve insana zarar vermez. Bakteri, küf mantar ve lejyon hastalığı gibi zararlıları ortadan kaldırır üremelerine engel olur. Kullandığımız kimyasal madde kalıntı bırakmaz ve tamamen suda çözünür.

2- NANO GÜMÜŞ dezenfektan uyguluyoruz.

kimyasallı klima temizliği, klima temizliği, ankara klima temizliği

Cihaz serpantini kirli ise çözücü kimyasal uygulanır. Çözücü kimyasal sonrası durulama yapılarak temizlenir. Durulama yetmezmiş gibi üzerine birde ekstra Nano Gümüş dezenfektan ile durulama ve drenaj hattı temizliği de yapılmış olur… Klima için kullanılan Nano Gümüş antibakteriyel dezenfektan maddenin kesinlikle sağlığa zararı ve cihaz aksamına zararı bulunmamaktadır. Nano Gümüş dezenfektan Cihaz filtresi ve serpantini üzerine uygulanır. Nano Gümüş için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz…

3- Fancoil tavasına drenaj tableti bırakıyoruz.

drenaj tableti, klima temizliği, ankara klima temizliği

Temizliği yapılan ve hijyenik hale getirilen Fancoillerinizin ilerleyen günlerde mikrop, bakteri ve küf oluşumuna karsı drenaj tableti bırakıyoruz. Drenaj tableti yaklaşık 3 ila 6 ay arasında etkili olmakta ve cihazınızın bir sonraki 6 aylık bakımına kadar korumaktadır. Drenaj tableti Fancoil içinde tortu bırakmaz, aksine drenaj tavasını ve hattını temiz tutar. Kokusuzdur ve tamamen organik bileşenlerden oluşur. İnsan sağlığına asla zarar vermez. Güvenlidir.

Kimyasal uygulanan Fancoil Serpani

Pislikle reaksiyona girmiş fancoil

Fancoil Temizliği sonrası serpantini

Kimyasal sonrası bol su ile durulanarak temizlenmiş fancoil
Kimyasalın fancoili temizlerkenki reaksiyonu

Bizleri sosyal hesaplarımızdan takip edebilirsiniz; Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARA